Be kategorijos

Kviečiame 14-29 metų jaunus žmones dalyvauti Jaunimo savanoriškos tarnybos veikloje

,Jaunimo savanoriška tarnyba 2,Jaunimo savanoriška tarnyba“ – tai galimybė ne tik išbandyti ar atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, įgyti patirties ir tobulėti. Veikla skirta jaunimui nuo 14 iki 29 m. Jaunuolis įsipareigoja savanoriauti 6 mėnesius pasirinktoje organizacijoje.

Organizacijoms – tai proga tapti akredituota savanorius priimančia organizacija, t.y. vieta, kurioje gali savanoriauti jaunas žmogus. Organizacija įsipareigoja savanoriui sudaryti 40 val. per mėnesį savanoriškos veiklos planą (grafiką), kuris atitiktų savanorio kompetencijas ir būtų prasmingas tiek savanoriui, tiek pačiai organizacijai.

2019 metais stosiantys į Lietuvos aukštąsias mokyklas galės gauti 0,25 papildomo balo už ilgalaikę savanorystę. Papildomi balai galės būti skiriami už bent 6 mėnesių veiklą nacionalinėje „Jaunimo savanoriškoje tarnyboje“ arba bent 3 mėnesių tarptautinę savanorišką veiklą pagal programas „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“.

Daugiau informacijos: Jaunimo savanoriškos tarnybos organizavimo aprašas

Informacija apie PO akreditaciją

Informacija apie SVO akreditaciją

Informacija: Savanorio anketa 

Biržų jaunimo klubas “Žalias!“ yra akdredituota savanorišką veiklą organizuojanti įstaiga.  Kontaktai: Merūnas Jukonis, tel. 867112400, el. p. jaunimoklubaszalias@gmail.com.
Organizacijos mentoriai: Merūnas Jukonis, Lilijana Butienė.

Kontaktai informacijai Jaunimo reikalų departamente: Justina Lukaševičiūtė tel. 8 683 63071 arba el. p.: justina.lukaseviciute@jrd.lt .

zalias10

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s