Be kategorijos

Grįžę gyventi į Biržus kuria bendruomeniškumo tradicijas

Socialiniai klubai – du šimtmečius skaičiuojanti europinė tradicija.  Prasidėjusi Anglijoje, ji išplito visame pasaulyje. Žmonės po darbų buriasi pasikalbėti, pabūti, kažką kartu įdomaus nuveikti.

Šiuolaikiniai socialiniai klubai vienija žmones pagal laisvalaikio pomėgius arba socialines veiklas ir tikslus. Štai Biržuose iki prasidedant pandemijos įvestam karantinui buvo pradėtas burti „Knygų aptarimo klubas“,  veikė aktyvių mamų klubas ir kitos gražios iniciatyvos.

Tuo tarpu gruodžio mėn. bene pirmą kartą įvyko „Reemigrantų vakarojimas“, susirinkusiųjų įvardintas kaip vienas iš galimų naujų socialinių klubų, vienijantis sugrįžusius ir atvykusius gyventi į Biržus asmenis. Jo tikslas aiškus ir labai svarbus: užmegzti ir stiprinti socialinius ryšius, kurti ir puoselėti bendruomenės iniciatyvas miestui ir rajonui.

Susirinkę dalinosi gyvenimo Biržuose privalumais, taip pat ir iššūkiais bei pastebėjimais, ko čia trūksta, ypač jaunoms šeimoms. Savo pastebėjimus ir iniciatyvas susitikimo dalyviai perduos miesto nevyriausybinėms organizacijoms, Biržų šeimos tarybai, Savivaldybei.

Norinčius prisijungti, organizatoriai kviečia į kitą reemigrantų vakarojimą jau gruodžio 28 d. (antradienį), 18 val., kavinėjė „Biržė“ (Vytauto 5a.). Pirmą kartą atvykusiusieji bus vaišinami kava ar arbata.

Daugiau informacijos tel. 8 675 79 964.

Registracija: https://forms.gle/3F9NqQggHmzNThFz9

Šis susitikimas, tai Biržų jaunimo klubo „Žalias!“ projekto „Reemigrantų palaikymas Biržų mieste, vietos NVO stiprinimasdalis. Projektas įgyvendinamas, pagal nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse. Projektas finansuojamas iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų.

VšĮ šeimos centro „Kartu saldu“ ir Biržų jaunimo klubo „Žalias!“ informacija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s